Mautic ECA (1.0.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Custom
hu: Egyéni

en: Start
hu: Kezdete

en: Contact ID
hu: Névjegy azonosítója

en: Channel
hu: Csatorna

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Manual
hu: Kézi

en: Limit
hu: Korlát

en: Reason
hu: Ok

en: Order by
hu: Rendezés szempontja

en: Unsubscribed
hu: Leiratkozva

en: Sort direction
hu: Rendezés iránya

en: Minimal
hu: Minimális
