Mautic ECA (1.0.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Comments
is: Ummæli

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Start
is: Hefst

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi
