Mautic ECA (1.0.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Comments
sk: Komentáre

en: Custom
sk: Vlastná

en: Start
sk: Štart

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Manual
sk: Manuálne

en: Reason
sk: Dôvod

en: Sort direction
sk: Smer zoradenia

en: Minimal
sk: Min.
