Mautic Paragraph (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Username
ps: کارن نوم

en: Password
ps: پټ توری

en: Text
ps: متن

en: Custom
ps: خپلېخوښه
