Mautic Paragraph (1.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Password
bs: Lozinka

en: Text
bs: Tekst

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke
