Mautic Paragraph (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Text
hy: Տեքստ

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր
