Mautic Paragraph (1.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Password
jv: Sandhi

en: Text
jv: Teks

en: Custom
jv: Kostum

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan
