Mautic Paragraph (1.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Password
ka: პაროლი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა
