Mautic Paragraph (1.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Password
nn: Passord

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar
