Mautic Paragraph (1.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Title
pt: Título

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Password
pt: Senha

en: Text
pt: Texto

en: Custom
pt: Personalizado

en: Save settings
pt: Salvar as configurações

en: Form
pt: Formulário
