Mautic Paragraph (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Text
ar: نص

en: Layout
ar: التنسيق

en: Custom
ar: مخصص

en: Form
ar: النموذج

en: HTTP Basic Authentication
ar: مصادقة HTTP الرئيسية
