Mautic Paragraph (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Username
id: Nama pengguna

en: Password
id: Sandi

en: Text
id: Teks

en: Layout
id: Tata letak

en: Client ID
id: ID Klien

en: Custom
id: Tersuai

en: Form
id: Formulir

en: HTTP Basic Authentication
id: Otentikasi Dasar HTTP
