Mautic Paragraph (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Text
ta: உரை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Form
ta: படிவம்
