Mautic Paragraph (1.0.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Username
bg: Потребителско име

en: Password
bg: Парола

en: Text
bg: Текст

en: Custom
bg: Персонализиран
