Mautic Paragraph (1.0.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Text
cy: Testun

en: Custom
cy: Addasu

en: Limit
cy: Terfyn
