Mautic Paragraph (1.0.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Username
fa: نام کاربری

en: Password
fa: گذرواژه

en: Text
fa: متن

en: Layout
fa: آرایش

en: Custom
fa: سفارشی

en: Limit
fa: محدوده

en: Form
fa: فرم
