Mautic Paragraph (1.0.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Text
gu: લખાણ

en: Limit
gu: મર્યાદા
