Mautic Paragraph (1.0.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Password
tr: Parola

en: Text
tr: Metin

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Custom
tr: Özel

en: Limit
tr: Sınır

en: HTTP Basic Authentication
tr: HTTP Temel Kimlik Doğrulaması

en: no caching
tr: önbellekleme yok
