Mautic Paragraph (1.1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Custom
am: ብጁ
