Mautic Paragraph (1.1.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Password
es: Contraseña

en: Text
es: Texto

en: Layout
es: Diseño

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Custom
es: Personalizado

en: Limit
es: Límite

en: Form
es: Formulario

en: HTTP Basic Authentication
es: Identificación HTTP básica

en: no caching
es: no poner en caché
