Mautic Paragraph (1.1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Password
et: Parool

en: Text
et: Tekst

en: Layout
et: Paigutus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Limit
et: Limiit

en: Form
et: Vorm

en: HTTP Basic Authentication
et: HTTP Basic autentimine

en: no caching
et: ei puhverdata
