Mautic Paragraph (1.1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Password
gl: Contrasinal

en: Text
gl: Texto

en: Layout
gl: Disposición

en: Custom
gl: Personalizado

en: Limit
gl: Límite

en: Form
gl: Formulario
