Mautic Paragraph (1.1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Text
ku: دەق

en: Custom
ku: درووستکراو
