Mautic Paragraph (1.1.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Password
ru: Пароль

en: Text
ru: Текст

en: Layout
ru: Макет

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Custom
ru: Собственная

en: Limit
ru: Предел

en: Form
ru: Форма

en: Client Secret
ru: Пароль клиента

en: HTTP Basic Authentication
ru: HTTP Basic-аутентификация

en: no caching
ru: не кэшировать
