Mautic Paragraph (1.1.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Password
az: Parol

en: Text
az: Mətn

en: Layout
az: Şablon

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Form
az: Forma
