Mautic Paragraph (1.1.1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Password
fi: Salasana

en: Text
fi: Teksti

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Custom
fi: Oma

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Form
fi: Kaavake

en: HTTP Basic Authentication
fi: HTTP autentikointi

en: no caching
fi: ei välimuistitusta
