Mautic Paragraph (1.1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន
