Mautic Paragraph (1.1.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Username
lt: Nario vardas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Text
lt: Tekstas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Custom
lt: Savitas

en: Limit
lt: Limitas

en: Form
lt: Forma

en: no caching
lt: nekešuojamas
