Mautic Paragraph (1.1.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Username
sr: Корисничко име

en: Password
sr: Лозинка

en: Text
sr: Текст
