Mautic Paragraph (1.1.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Username
sv: Användarnamn

en: Password
sv: Lösenord

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Custom
sv: Anpassad

en: Limit
sv: Begränsning

en: Form
sv: Formulär

en: no caching
sv: ingen cachning
