Mautic Paragraph (1.1.2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Title
da: Titel

en: Username
da: Brugernavn

en: Password
da: Adgangskode

en: Text
da: Tekst

en: Client ID
da: Klient ID

en: Custom
da: Tilpasset

en: Limit
da: Grænse

en: Form
da: Formular

en: no caching
da: ingen caching
