Mautic Paragraph (1.1.2) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

en: Text
hu: Szöveg

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Custom
hu: Egyéni

en: Limit
hu: Korlát

en: Form
hu: Űrlap

en: no caching
hu: nincs gyorsítótárazás
