Mautic Paragraph (1.1.2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Username
ja: ユーザー名

en: Password
ja: パスワード

en: Text
ja: テキスト

en: Layout
ja: レイアウト

en: Custom
ja: カスタム

en: Limit
ja: 制限

en: Form
ja: フォーム

en: HTTP Basic Authentication
ja: Basic認証

en: no caching
ja: キャッシングなし
