Mautic Paragraph (1.1.2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Text
kk: Текст

en: Custom
kk: Өзгертпелі
