Mautic Paragraph (1.1.2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Text
nl: Tekst

en: Layout
nl: Lay-out

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Custom
nl: Aangepast

en: Limit
nl: Limiet

en: Form
nl: Formulier

en: Basic Auth
nl: Basisverificatie

en: no caching
nl: geen caching
