Mautic Paragraph (1.1.2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Text
pl: Tekst

en: Layout
pl: Układ

en: Custom
pl: Własne

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Form
pl: Formularz

en: no caching
pl: bez pamięci podręcznej
