Mautic Paragraph (1.1.2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Password
ro: Parolă

en: Layout
ro: Prezentare

en: Custom
ro: Personalizat

en: Limit
ro: Limită

en: Form
ro: Formular

en: Client Secret
ro: Secretul clientului

en: no caching
ro: fără caching
