Mautic Paragraph (1.1.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Text
te: పాఠ్యం
