Mautic Paragraph (1.1.2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Text
th: ข้อความ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Limit
th: จำกัด
