Mautic Paragraph (1.1.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Username
ur: اسم صارف

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Text
ur: متن
