Mautic Paragraph (1.2.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Text
el: Κείμενο

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Limit
el: Όριο

en: Form
el: Φόρμα

en: HTTP Basic Authentication
el: HTTP Βασική Πιστοποίηση
