Mautic Paragraph (1.2.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Text
hi: लेख

en: Layout
hi: ख़ाका

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Limit
hi: सीमा
