Mautic Paragraph (1.2.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Password
hr: Lozinka

en: Text
hr: Tekst

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Limit
hr: Ograničenje
