Mautic Paragraph (1.2.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Password
lv: Parole

en: Text
lv: Teksts

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Limit
lv: Limits

en: Form
lv: Forma
