Mautic Paragraph (1.2.0) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Password
ms: Kata laluan

en: Text
ms: Teks

en: Custom
ms: Tersuai
