Mautic Paragraph (1.2.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Password
sl: Geslo

en: Text
sl: Besedilo

en: Layout
sl: Postavitev

en: Custom
sl: Prilagojeno
