Mautic Paragraph (1.1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Username
it: Nome utente

en: Text
it: Testo

en: Custom
it: Personalizzato

en: Limit
it: Limite

en: no caching
it: nessun metodo di cache
