Mautic Paragraph Commerce (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Remove
ar: حذف

en: Add
ar: إضافة

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Reference
ar: مرجع

en: About
ar: حول
