Mautic Paragraph Commerce (1.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Remove
cy: Symud

en: Add
cy: Ychwanegu

en: New window
cy: Ffenestr newydd

en: Same window
cy: Yr un ffenestr
