Mautic Paragraph Commerce (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: Add
fi: Lisää

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Reference
fi: Viittaus

en: About
fi: Tietoja

en: Prefix text
fi: Aloitusteksti

en: Integer value
fi: Muuttuja-arvo
